Вівторок, 16.10.2018, 22:25

Головна » 2017 » Листопад » 15 » 101 причина любити українську мову
101 причина любити українську мову

10 листопада 2017 року на честь святкування Дня української писемності та мови учні 9-х класів змагалися за право називатися знавцями  рідної мови на позакласному святі «101 причина любити українську мову». Переможцями  стали  учні 9-В класу. Вони продемонстрували ерудицію, широкий кругозір, знання  мови. А конкурси були нелегкі: з’ясувати  назву в українського танцю, які виконували герої поеми «Енеїда», розкрити значення слів-архаїзмів, вжитих у поемі «Енеїда», правильно назвати назву української страви та народної гри, що були представлені І.Котляревським у поемі. Крім цього, командам потрібно було розкрити значення фразеологізмів, які майстерно  і влучно використав у повісті «Кайдашева сім’я» І.Нечуй-Левицький, відповісти на 10 запитань вікторини «Чи знаю я українську мову».  Але особливо учні готувалися до конкурсу «Домашнє завдання» під назвою  «За що я люблю  свою мову», мета якого – пропагування рідної мови.

Отже, свято-конкурс створило атмосферу доброзичливості, чесного змагання в знанні української мови та літератури, сприяло вихованню інтересу до книги, рідного слова як неоціненного духовного багатства, в якому живе народ, передає з покоління в покоління мудрість і славу, культуру і традиції.

Переглядів: 128 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0