Понеділок, 09.12.2019, 09:10

Вітаю Вас Гість | RSS

       

Вдача посміхається підготовленим!
Артур Уелслі Уеллінгтон 

 

Досягнення учнів за 2018-2019 навчальний рік.

Інтелектуальний потенціал 

1.Мочалова Дар’я–учасниця республіканської олімпіади з мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка (диплом ІІ ступеня), переможниця обласної олімпіади у мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка (диплом ІІ ступеня); переможниця обласної олімпіади з української мови ім. П. Яцика (диплом ІІІ ступеня); переможниця обласної олімпіади з української мови та літератури (диплом І ступеня); учасниця обласного конкурсу з англійської мови, 1 місце у міському мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка; 1 місце у міському конкурсі з української мови ім. П. Яцика; 1 місце в міській олімпіаді з української мови та літератури; 3 місце в міській олімпіаді з англійської мови.

2.Желновач Олександра–учасниця обласного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, переможниця обласної олімпіади з англійської мови (диплом ІІІ ступеня); 1 місце в міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика; 1 місце в міській олімпіаді з англійської мови, переможець міського етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

3.Плесканьов Марко– учасник обласної олімпіади з англійської мови, 1 місце в міській олімпіаді з української мови та літератури, 1 місце в міській олімпіаді з англійської мови; 2 місце в міській олімпіаді з географії, 2 місце в міській олімпіаді з правознавства, 2 місце у міських змаганнях серед допризовної молоді.

4.Кречківська Лоліта- учасниця обласного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г .Шевченка, 1 місце у мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка, 2 місце в міській олімпіаді з біології.

5.Полоскова Анастасія– учасниця мовно-літературного обласного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка, 1 місце у міському мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

6.Пономаренко Анастасія- учасниця проекту «Школа культурної дипломатії: «Шляхами Леся Курбаса», 1 місце в міській олімпіаді з російської мови та літератури, 3 місце в міській олімпіаді з біології.

7.Лихач Олександр– 2 місце в міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.

8.Держин Кирило– 1 місце в міській олімпіаді з астрології, 2 місце в міській олімпіаді з екології, 3 місце в міській олімпіаді з російської мови та літератури.

9.Надворна Юлія– 1 місце в міській олімпіаді з російської мови та літератури, 2 місце в міській олімпіаді з математики.

10.Митчик Дмитро– 1 місце в регіональному конкурсі – захисті наукових робіт МАН України, 1 місце в міській олімпіаді з фізики.

11.Сафошин Володимир- переможець обласної олімпіади з технології праці (диплом ІІІ ступеня), 1 місце в міській олімпіаді з технологій.

12.Скобенко Марія– 2 місце в міській олімпіаді з біології.

13.Фадєєва Марія– 2 місце в міській олімпіаді з обслуговуючої праці.

14.Євстафій Тетяна– 2 місце в регіональному конкурсі – захисті наукових робіт МАН України, учасниця Всеукраїнського фестивалю – майстерні авторської пісні «Сонячний зайчик».

15. Юшина Софія– 3 місце в регіональному конкурсі – захисті наукових робіт МАН України.

16. Петренчик Ірина– 2 місце в міській олімпіаді з німецької мови.

17.Чуркін Нікіта– 3 місце в міській олімпіаді з технічної праці, дипломант 3 ступеня обласного конкурсу – виставки з образотворчого мистецтва «Місто на долоні», 1 у міському конкурсі – виставці з образотворчого мистецтва «Осінні барви рідного краю», 1 місце у міському етапі обласного фестивалю – конкурсу з образотворчого мистецтва «Різдвяні візерунки».

18.Бутиріна Валерія– учасниця проекту «Школа культурної дипломатії: «Шляхами Леся Курбаса», 1 місце у міському кінофестивалі «З любов’ю до рідної школи».

19.Диплом переможця в початковій школі Всеукраїнської гри «Соняшник»: Наумкіна Марина; Сисюк Єгор; Логаев Марк; Михайличенко Аміна; Шикшинська Вероніка; Іванчук Анна; Льоліна Катерина; Зубарева Софія-; Авдіянц Гарєгін; Грунський Леонід; Ільчишин Марко; Пєвнєва Амєлія; Самойленко Валерія; Овчаренко Єлизавета; Овсепян Іван; Гаврилова Милана.

20. Ємельянова Анастасія- диплом 1 ступеня регіонального рівня у Всеукраїнській грі «Соняшник».

21.Диплом 2 ступеня регіонального рівня у Всеукраїнській грі «Соняшник»: Вжещ Алевтина; Недвига Кирило; Антіпов Мирон; Пінчукова Уляна; Рева Катерина.

22. Диплом 3 ступеня Всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі «Соняшник»: Овчаренко Дар’я; Павлова Валерія; Шапран Іван; Гелих Данило; Швачка Гліб; Макаренко Фаїна