Середа, 03.03.2021, 03:46

Вітаю Вас Гість | RSS

Інтелектуальний потенціал

 

1. Желновач Олександра 10А –2 місце у міському конкурсі  знавців української мови імені Петра Яцика; 2 місце у мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

 

2. Деркач Євген  - 11Б – 1 місце у міській олімпіаді з інформатики, 2 місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій, учасник обласної олімпіади з інформаційних технологій.

 

3. Кречківська Лоліта  - 11Б - 1 місце у міській олімпіаді з біології.

4. Полоскова Анастасія  - – 2 місце у міському конкурсі  знавців української мови імені Петра Яцика, 2 місце у мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка, 2 місце в міській олімпіаді з української мови.

 

5. Шевченко Ставр  – 6-А – 3 місце у міській олімпіаді з математики.

 

6. Біловол Микита - 7-А – 3 місце у міській олімпіаді з географії.                       

                      

7. Нікітіна Євгенія - 9-А – 3 місце у міській олімпіаді з обслуговуючої праці, дипломант 8 творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» до Дня Сіверського Дінця.

            

8. Тютюнник Карина11-Б – 3 місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій.

           

9. Пономаренко Анастасія – 9-А – 3 місце у міській олімпіаді  з фізики.

 

10. Надворна Юлія10А – 1 місце у міській олімпіаді з російської мови та літератури.

 

11. Сафошин Володимир11Б - переможець обласної олімпіади з правознавства (диплом ІІІ ступеня), учасник обласної олімпіади з правознавства, 1 місце у міській олімпіаді з технологій.

 

12. Гафуров Рєнат – 6А  –  2 місце у міській олімпіаді з математики.

      

13. Смєлкова Емма – 7-А – 2 місце у міській олімпіаді з математики.

 

14. Помазан Дар`я - 8-Б – 2 місце у міській олімпіаді з обслуговуючої праці.

 

15. Овчаренко Дар’я – 6А – 2 місце у міському літературно-мистецькому конкурсі «Шевченківські читання - 2020».

 

19. Наумкіна Марина – 1А – диплом переможця в початковій школі Всеукраїнської гри «Соняшник».

Творчий потенціал

1. Натолока Едуард – 4Б – переможець міського конкурсу-виставки юних фотоаматорів «Моя барвиста Україна».

2. Лях Богдана -8Б – 2 місце в обласному конкурсі юних майстрів народних ремесел «Природа і творчість», переможець міського етапу обласного конкурсу-виставки «Природа і творчість» в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво».

3. Ганжа Михайло – 7Б – переможець міського конкурсу-виставки юних фотоаматорів «Моя барвиста Україна», дипломант міського етапу Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» в номінації «конкурс колажів».

4. Рязанова Віолета – 7Б - дипломант міського етапу Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» в номінації «конкурс колажів».

5. Ішутіна Олена – 7Б - дипломант міського етапу Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» в номінації «конкурс колажів».

6. Алієв Ельдар – 6Б – переможець V обласного фестивалю етнічних та національних мов і культур «Мови різні - душа одна» в номінації «Виставка-ярмарок «Етносмак: шедеври національної кулінарії».

7. Тесленко Анастасія – 7В – переможець міського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічна композиція», дипломант міського конкуру образотворчого мистецтва «Сурми звитяги», дипломант 8 творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» до Дня Сіверського Дінця.

 

8. Луговий Богдан – 1В – переможець міського конкурсу-виставки «Природа і творчість» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

9. Пінчукова Уляна – 6А – переможець міського конкурсу «Новорічна композиція».

10. Свічкарьова Владислава – 6А - переможець міського конкурсу «Новорічна композиція».

11. Муращук Діана – 5В - переможець міського конкурсу «Зимовий букет замість ялинки».

12. Шуміліна Катерина – 10А – переможець міського етапу конкурсу-виставки «Природа і творчість» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

13. Ємєльянова Анастасія – 6А – переможець міського етапу обласного художнього конкурсу «Зима очима дітей».

14. Боярський Микита – 4А - переможець міського конкурсу-виставки юних фотоаматорів «Моя барвиста Україна».

15. Ткачова Карина – 10Б – переможець конкурсу Сіверьсько-Донецького БУВР, присвяченого Дню Сіверського Дінця в номінації «Малюнок», 2 місце в номінації «досліднецька робота», учасниця ХІІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавністю в ХХІ століття», секція «Єкотуристичний та природно-рекреаційний потенціал Південно-Східної України».

16. Мартиненко Оксана – 7А – дипломант міського конкуру образотворчого мистецтва «Сурми звитяги», 1 місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат 6 – 8 класів.

 

17. Самолюк Світлана – 4А – 3 місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Смарагдові витоки».

18. Мацькова Єлизавета -9А - дипломант 8 творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» до Дня Сіверського Дінця.

 

19. Шевельова Анна – 9А - дипломант 8 творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» до Дня Сіверського Дінця.

 

20. Журба Богдана – 5Б - дипломант 8 творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» до Дня Сіверського Дінця.

 

21. Харіна Мілена -11Б – переможниця конкурсу «Юні фотографи», учасниця Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Сонячний зайчик».

 

21. Моісєєнко Кіра – 2Б – 1 місце в міському етапі обласного конкурсу дитячої творчості «Зайвим тратам скажемо «НІ»».

 

Лідери шкільного учнівського самоврядування школи у складі: Бутиріної В. (9А), Нікітіної Є. (9А), Луганського П. (9А), Рубана Д. (9А), Калужаніної А (10А), Надворної Ю, (10А), Желновач О. (10А), Кушніра В. (8Б) – 3 місце в обласному фестивалі «Учнівські республіки – майбутнє держави».

Творчій колектив «Конгломерат» у складі: Євстафій Тетяна 10А, Тесленко Анастасія 7В, Харіна Мілена 11Б, Терновська Інесса 11Б, Шинкар Анастасія 11Б – учасники Всеукраїнського фестивалю авторської пісні в м.Запоріжжя.

Спортивний олімп

1.Хименко Ніна – 7Б - 1 місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат 6 – 8 класів.

 

2. Скобенко Софія – 7А - 1 місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат 6 – 8 класів.

 

3. Євстафій Катерина – 7Б - 1 місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат 6 – 8 класів.

 

4. Кисельова Оксана – 7В - 1 місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат 6 – 8 класів.

 

5. Гулякіна Вероніка – 6А - 1 місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат 6 – 8 класів.

 

6. Ібрагімов Мурад – 6В – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

7.Александров Захар – 6В – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

8.Дятлов Андрій – 6А – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

9.Кухарець Артем – 6А –2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

10.Войтенко Ян – 6Б – 1 місце в міських змаганнях з міні - футболу серед учнів 5  класів, 2 місце в районних змаганнях з міні - футболу серед учнів 5  класів.

 

11.Мирошниченко Дмитро – 5А – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

12.Свєтловький Максим – 5Б – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

13.Симонян В’ячеслав – 6А – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

14.Ніязов Саміт6В – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

15.Мазуров Данило – 6В – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

16.Мазуров Микита – 6В – 2 місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів шостих класів.

 

17.Мартиненко Дмитро – 11А – 1 місце в регіональних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, 1місце у підтягуванні на перекладині та метанні учбової гранати Ф1 на міських військових зборах серед учнівської молоді м. Слов’янська.

 

18.Портоненко Олег – 11А – 1 місце в регіональних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, 1місце у підтягуванні на перекладині та метанні учбової гранати Ф1 на міських військових зборах серед учнівської молоді м. Слов’янська.

 

19.Гусєв Анатолій – 11А – 1 місце в регіональних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, 1місце у підтягуванні на перекладині та метанні учбової гранати Ф1 на міських військових зборах серед учнівської молоді м. Слов’янська.

 

20.Плесканьов Марко – 11Б –1місце у підтягуванні на перекладині та метанні учбової гранати Ф1 на міських військових зборах серед учнівської молоді м. Слов’янська.

 

21.Митчик Дмитро – 10А –1місце у підтягуванні на перекладині та метанні учбової гранати Ф1 на міських військових зборах серед учнівської молоді м. Слов’янська.

 

22.Сльота Максим – 10Б –1місце у підтягуванні на перекладині та метанні учбової гранати Ф1 на міських військових зборах серед учнівської молоді м. Слов’янська.