Понеділок, 09.12.2019, 09:07

Досягнення учнів за 2018-2019 навчальний рік.

Творчий потенціал

1.Степова Вікторія- 2 місце у міському фестивалі вокального мистецтва «На крилах гармонії».

2.Мазур Богдан– 1 місце в обласному конкурсі віршів та листівок «За нашу свободу».

3.Лисенко Яна– 1 місце в обласному конкурсі віршів та листівок «За нашу свободу», 1 місце у міському кінофестивалі «З любов’ю до рідної школи».

4. Яресько Валерія– 1 місце у міському кінофестивалі «З любов’ю до рідної школи».

5. Нікітіна Євгенія– 1 місце у міському кінофестивалі «З любов’ю до рідної школи», І місце в міському конкурсі з декоративно – ужиткового мистецтва «Осінні барви рідного краю».

6. Харіна Мілена- учасниця Всеукраїнського фестивалю – майстерні авторської пісні «Сонячний зайчик».

7.Шинкар Анастасія- учасниця Всеукраїнського фестивалю – майстерні авторської пісні «Сонячний зайчик».

8.Мартиненко Оксана переможець міського конкурсу – виставки з образотворчого мистецтва «Зоологічна галерея», 2 місце у міському конкурсі – виставці з образотворчого мистецтва «Осінні барви рідного краю».

9.Скобенко Софія–3 місце у міському конкурсі – виставці з образотворчого мистецтва «Осінні барви рідного краю», 1 місце у міських змаганнях по волейболу серед дівчат 6 – 8 класів.

10.Самолюк Світлана– 2 місце в міському конкурсі – виставці з образотворчого мистецтва «Осінні барви рідного краю».

11.Губіна Еліна–3 місце в міському етапі обласного фестивалю – конкурсу з образотворчого мистецтва «Різдвяні візерунки».

12.Захаренко Міланія– переможниця регіонального конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці в номінації «Малюнок», 2 місце в міському етапі обласного фестивалю – конкурсу з образотворчого мистецтва «Різдвяні візерунки».

13.Колмиков Сергій–3 місце в міському етапі обласного фестивалю – конкурсу з образотворчого мистецтва «Різдвяні візерунки».

14.Виходов Єлісей–3 місце в міському етапі обласного фестивалю – конкурсу з образотворчого мистецтва «Різдвяні візерунки».

15.Ішутіна Олена– переможниця міського етапу обласної виставки – конкурсу робіт з образотворчого мистецтва «Великодній дивограй».

16.Дьяченко Олена– 3 місце в міському конкурсі з декоративно – ужиткового мистецтва «Осінні барви рідного краю».

17.Бородаєнко Анна– дипломант міського етапу Всеукраїнського відкритого літературно - музичного фестивалю «Розстріляна молодість», 3 місце в екологічній акції «Новорічний букет замість ялинки», 3 місце в міському етапі обласної виставки – конкурсу «Різдвяні візерунки».

18.Салюк Софія–3 місце в міському конкурсі з декоративно – ужиткового мистецтва «Осінні барви рідного краю».

19.Тютюнник Карина–1 місце в міському конкурсі з декоративно - ужиткового мистецтва «Осінні барви рідного краю».

20.За зайняте 2 місце в міському фестивалі – конкурсі хореографічного мистецтва серед творчих колективів загальноосвітніх шкіл міста «СУПЕР-ДЕНС» нагороджується танцювальний колектив «Веселка» у складі: Степанова Софія , Удовенко Ярослав, Недзельська Олександра, Остапенко Орина, Логвінов Олексій, Ляшов Олександр, Пасічник Єва, Спорнік Єлизавета, Адномах Ліка, Бойко Давид, Чуй Арсеній, Лісняк Давид, Матвєєв Дмитро, Махно Мілана, Олексенко Владислава, Песляк Анастасія, Шарапов Максим, Самойленко Давид, Сігетій Ніка, Соболев Данііл, Стежкіна Ніка, Мацук Анна, Чернишев Данило.

Спортивний олімп

1. 1 місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат 6 – 8 класів: Хименко Ніна; Олійник Вікторія; Євстафій Катерина; Гасанова Діана; Семенова Катерина.

2. 2 місце в міських змаганнях серед допризовної молоді: Алфімов Микита; Качило Михайло; Чалий Олександр; Волосков Артем; Мартиненко Дмитро; Краснокутський Давид; Гусєв Анатолій; Коношенко Олег; Портоненко Олег; Держин Кирило

3. 3 місце у міських змаганнях з волейболу серед юнаків 9 – 11 класів: Коношенко Олег; Портоненко Олег; Селецький Єгор; Бакун Михайло; Смоляр Данііл; Гончаров Богдан; Держин Кирило

4. 2 місце в міських змаганнях з волейболу серед хлопців 6 – 8 класів: Дехтярьов Ярослав; Гончаров Богдан; Демидович Ілля; Чумаченко Гліб; Агабекян Євген; Чернушенко Микола; Коневський Дмитро

5.1 місце в міських змаганнях з міні - футболу серед учнів 5 класів, 2 місце в районних змаганнях з міні - футболу серед учнів 5 класів: Ібрагімов Мурад; Александров Захар; Неселевський Олексій; Дятлов Андрій; Кухарець Артем; Войтенко Ян; Мирошниченко Дмитро

6. За зайняте 2 місце у І етапі міських змагань Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») нагороджується збірна команда школи «Вільні люди» у складі:Плесканьов Марко 10Б, Сафошин Володимир 10Б, Терешкін Данило 10Б, Волосков Артем 10Б, Мартиненко Дмитро 10А, Горелик Захар 9Б, Кудухашвілі Владислава 10Б, Єрьоменко Валерія 10Б.

7. За зайняте 2 місце у конкурсі звітів Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») нагороджується збірна команда школи «Мальви» у складі: Садиченко Нікіта 7А, Дьяченко Олена 7А, Вінокурова Дар’я 7А, Бородаєнко Анна 7А, Денисенко Орина 7А, Олійник Вікторія 7А.