ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1
Субота, 16.12.2017, 11:05
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Погода

Корисні посилання

Євроспорт - новини

Block title

Міні-чат

Відмінники навчання за підсумками 2016-2017 навчального року:

  1. Григоренко Кароліна Олексіївна – 2А
  2. Дорошенко Кирило Сергійович – 2А
  3. Макогон Ганна Юріївна – 2А
  4. Максимчук Софія Олександрівна – 2А
  5. Абрамов Серафим Євгенович – 2Б
  6.  Журба Богдана Олександрівна – 2Б
  7. Лихач Олександр Олександрович – 2Б
  8. Рязанова Ксенія Романівна – 2Б
  9. Стрижак Григорій Олександрович – 2Б
  10. Зелик Іван Костянтинович – 2Б
  11. Павловський Мотвій лександрович – 2Б
  12. Гавриш Владислава Денисівна – 2В
  13. Гавриш Ярослава Денисівна – 2В
  14. Куриленко Поліна Максимівна – 2В
  15. Осетрова Анастасія Максимівна – 2В
  16. Шевченко Антоніна Антонівна – 2В
  17. Вжещ Аевтина Анатолівна – 3А
  18. Овчаренко Дар’я Вадимівна -  3А
  19. Пінччукова Уляна Сергіївна – 3А
  20. Шевченко Ставр Іванович – 3А
  21. Волошко Богдан Євгенович – 3Б
  22. Журавель Дар’я Олександрівна – 3Б
  23. Шепталов  Дмитро Сергійович – 3Б
  24. Мєшкова Таїсія Дмитрівна – 3В
  25. Пустова Ганна Павлівна – 4А
  26. Рибʼянська Кіра Юріївна – 4А
  27. Смєлкова Емма Дмитрівна – 4А
  28. Ішутіна Олена Володимирівна  - 4Б
  29. Радченко Валерій Валерійович - 4Б
  30. Салюк Софія Олегівна- 4Б
  31. Ганжа Михайло Олегович - 4Б
  32. Геращенко Платон Іванович  – 4В
  33. Дейниченко Максим Вячеславович  – 4В
  34. Малиновський Руслан Віталійович  – 4В
  35. Михайліченко Альбіна Віталіївна  – 4В
  36. Ритчик Аліна Сергіївна  – 4В
  37. Тесленко Анастасія Олександрівна  – 4В
  38. Шльонкіна Анастасія Вікторівна  – 4В
  39. Щербакова Уляна Олексіївна  – 4В
  40. Дїяченко Олена Юрівна – 5А
  41. Макаренко Фаїна Сергіївна – 5Б
  42. Полоскова Анастасія Дмитрівна – 5Б
  43. Швачка Гліб Олександрович – 5Б
  44. Ляшов Іван Олександрович – 6А
  45. Мацькова Єлизавета В’ячеславівна – 6А
  46. Медовий Дмитро Олегович – 6Б
  47. Бутиріна Валерія Андріївна – 6В
  48. Нікітіна Євгенія Миколаївна – 6В
  49. Пономаренко Анастасія Романівна – 6В
  50. Калужаніна Анфіса Михайлівна – 7А
  51. Надворна Юлія Миколаївна  – 7А
  52. Смоляр Данііл Дмитрович – 7А
  53. Плесканьов Марко Сергійович – 8Б
  54. Кречківська Лоліта Миколаївна - 8В
  55. Держин Кирило Вікторович – 9А
  56. Качило Михайло Едуардович  – 9А
  57. Чалий Олександр Миколайович  – 9А
  58. Скобенко Марія Володимирівна  – 9А
  59. Ахременко Вікторія Олексіївна – 9Б
  60. Мочалова Дар’я Олександрівна – 9Б
  61. Косіашвілі Данило Ельдарійович– 11А

 

 

 






 
...

Вікіпедія

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Гороскоп

Архів новин

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 336

Copyright MyCorp © 2017