Середа, 24.02.2021, 22:47

Мілько В.В.
Бондаренко О.В.

План роботи

1. Освітній простір Нової Української  школи.
  2. LEGO в школі.
  3. Інклюзивний освітній простір.
  4. Шкільне подвір’я , навчально – ігрові ландшафти.
  5. Як організувати новий освітній простір.

З матеріалом ПДС ви можете ознайомитися завантаживши файл - Постійно діючий семінар за темою: «Нова Українська школа: простір освітніх можливостей»

Постійно діючий семінар за темою: «Мережеві спільноти як форма самоосвіти вчителя»

Керівник творчої групи
Гнилицька О.Б.

Творча група:

Рубежанська Ю.С.

Анацька З.С.

Задерихіної І.С.

12 січня у нашій школі в режимі конференції Zoom відбулося заняття постійно діючого семінару з теми «Мережеві спільноти як форма самоосвіти вчителя». Вчитель історії Рубежанська Юлія Ігорівна розповіла про роботу спільноти активних освітян «Всеосвіта» та тематичні розділи відповідного веб-сайту. Це, зокрема, такі важливі для кожного вчителя новини, Бібліотека методичних матеріалів для вчителів, курси підвищення кваліфікації, вебінари, конкурси тощо.

Презентація на тему: "Мережеві спільноти як форма самоосвіти вчителя".

Підготувала вчитель історії Рубежанська Ю.С.

З доповіді вчителя інформатики Анацької Злати Сергіївни учасники семінару довідалися про особливості роботи освітнього проєкту «На урок». На цьому сайті, як і на «Всеосвіті», є бібліотека розробок для проведення занять та уроків з різних предметів, а також можливості для проходження курсів підвищення кваліфікації, відвідування вебінарів та спілкування між учителями. До речі, на цьому сайті зареєстровано багато вчителів нашої школи.

Презентація на тему: "Мережеві спільноти як форма самоосвіти на прикладі освітнього
проекту «На урок»".

Підготувала вчитель інформатики Анацька З.С.

Громадська спілка «Освіторія», про яку йшлося у доповіді вчителя початкових класів Задерихіної Ірини Сергіївни, створила декілька проєктів, спрямованих на зміни в освіті в Україні. Це – школа тренерів НУШ, тренінговий центр (він є суб’єктом підвищення кваліфікації педагогів), фестиваль «Вчителі майбутнього» тощо. Завдяки «Освіторії» вчителі України можуть отримати відому у світі премію «Global Teacher Prize Ukraine». Проте, на відміну від попередніх спільнот, на сайті «Освіторії» немає розділу, де вчитель може викласти свої розробки уроків або виховних заходів чи ознайомитися з творчими доробками колег.

Презентація на тему: " Розвиваємо Україну через якісні освітні проєкти".

Підготувала вчитель початкових класів Задерихіна І.С.

Отже, учасники семінару переконалися, що в Україні є багато мережевих спільнот, які надають вчителю можливості для самоосвіти і творчого спілкування з колегами.