Аналіз діяльності педагогічних працівників закладу освіти

Слов’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 2020-2021 навчальний рік

 

Постійно діючий семінар за темою: «Нова Українська школа: простір освітніх можливостей»

Керівник творчої групи
Сисюк Н.І.

Творча група
Мілько В.В.
Бондаренко О.В.

 

План роботи

  1. Освітній простір Нової Української  школи.
  2. LEGO в школі.
  3. Інклюзивний освітній простір.
  4. Шкільне подвір’я , навчально – ігрові ландшафти.
  5. Як організувати новий освітній простір.

З матеріалом ПДС ви можете ознайомитися завантаживши файл - Постійно діючий семінар за темою: «Нова Українська школа: простір освітніх можливостей»

 

Постійно діючий семінар за темою: «Мережеві спільноти як форма самоосвіти вчителя»

 

Керівник творчої групи
Гнилицька О.Б.

Творча група:

Рубежанська Ю.С.

Анацька З.С.

Задерихіної І.С.

12 січня у нашій школі в режимі конференції Zoom відбулося заняття постійно діючого семінару з теми «Мережеві спільноти як форма самоосвіти вчителя». Вчитель історії Рубежанська Юлія Ігорівна розповіла про роботу спільноти активних освітян «Всеосвіта» та тематичні розділи відповідного веб-сайту. Це, зокрема, такі важливі для кожного вчителя новини, Бібліотека методичних матеріалів для вчителів, курси підвищення кваліфікації, вебінари, конкурси тощо.

Презентація на тему: "Мережеві спільноти як форма самоосвіти вчителя".

Підготувала вчитель історії Рубежанська Ю.С.

З доповіді вчителя інформатики Анацької Злати Сергіївни учасники семінару довідалися про особливості роботи освітнього проєкту «На урок». На цьому сайті, як і на «Всеосвіті», є бібліотека розробок для проведення занять та уроків з різних предметів, а також можливості для проходження курсів підвищення кваліфікації, відвідування вебінарів та спілкування між учителями. До речі, на цьому сайті зареєстровано багато вчителів нашої школи.

Презентація на тему: "Мережеві спільноти як форма самоосвіти на прикладі освітнього
проекту «На урок»".

Підготувала вчитель інформатики Анацька З.С.

Громадська спілка «Освіторія», про яку йшлося у доповіді вчителя початкових класів Задерихіної Ірини Сергіївни, створила декілька проєктів, спрямованих на зміни в освіті в Україні. Це – школа тренерів НУШ, тренінговий центр (він є суб’єктом підвищення кваліфікації педагогів), фестиваль «Вчителі майбутнього» тощо. Завдяки «Освіторії» вчителі України можуть отримати відому у світі премію «Global Teacher Prize Ukraine». Проте, на відміну від попередніх спільнот, на сайті «Освіторії» немає розділу, де вчитель може викласти свої розробки уроків або виховних заходів чи ознайомитися з творчими доробками колег.

Презентація на тему: " Розвиваємо Україну через якісні освітні проєкти".

Підготувала вчитель початкових класів Задерихіна І.С.

Отже, учасники семінару переконалися, що в Україні є багато мережевих спільнот, які надають вчителю можливості для самоосвіти і творчого спілкування з колегами.

 

Постійно діючий семінар за темою: «Формування позитивного мікроклімату в класних колективах як важливий фактор попередження булінгу та девіантної поведінки в  учнівському середовищі»

Підготувала:

практичний психолог

Боднарчук Ю.В.

13 квітня у нашій школі на платформі Zoom психологом нашої школи Боднарчук Ю.В. було проведено постійно діючий семінару «Формування позитивного мікроклімату в класних колективах як важливий фактор попередження булінгу та девіантної поведінки в учнівському середовищі». У своїй доповіді практичний психолог розповіла про важливість формування позитивного соціально-психологічного мікроклімату в учнівському колективі та методи й прийоми з власного досвіду роботи, які сприяли створенню дружніх відносин між учнями; вирішенню проблемних ситуацій; профілактики та корекції булінгу, девіантної поведінки в учнівському колективі; проясненню для кожної людини його цінностей, мотивів, життєвих стратегій.

Ознайомитись з матеріалами постійно діючого семінару мажна за наступними посиланнями:

ПДС: «Формування позитивного мікроклімату в класних колективах як важливий фактор попередження булінгу та девіантної поведінки в учнівському середовищі»

Презентація за темою ПДС

Цикл онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.

Школа, яка є громадсько активною, у своїй діяльності передбачає розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти, однієї з цілей якої є створення єдиної з місцевою громадою спільноти, здатної до співпраці та взаємної підтримки. Завдяки цьому циклу онлайн-курсів учителі, директори шкіл та їхні заступники, представники громад, учні й батьки зможуть знайти спільні точки дотику для практичної реалізації концепції Нової української школи з акцентом на розвиток громадянських компетентностей учнів, розбудову якісного, безпечного і комфортного освітнього середовища.

Цикл містить чотири курси:

У навчальну програму включено теми розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, створення безпечного шкільного середовища, змін у педагогічній діяльності відповідно до критеріїв оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти (зокрема щодо компетентнісного навчання та формувального оцінювання).

Успішне проходження курсів зараховується як підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Посилання на сторінку Facebook: https://www.facebook.com/SQE.Donetsk.UA
YouTube-канал: https://www.youtube.com/channel/UC9y4fFf93Gy66Z_c5bVfg4g
close