Напрямки наукових робіт учнів нашої школи:

1.  Обладнання та технології зварювального виробництва.

2.  Технології машинобудування.

3.  Астрофізика.

4.  Психологія. 

Хроніка подій розвитку МАН в школі:

 

2018 - 2019 навчальний рік

 

06 квітня 2019 року в ДДМА відбулася ювілейна ХХІІ регіональна конференція Малої академії наук з науково-промислового профілю. У ній взяли участь понад 125 школярів з дев'яти міст Донецької області. Серед присутніх були учні нашої школи.

Митчик Дмитро, учень 9 – А класу, на конференції виступив із доповіддю на тему «Компьютерне моделювання зубчастих коліс» . За результатами конкурсу наукова робота нашого учня здобула 1-е місце. Це вже друга перемога Дмитра. Минулого року наш юний науковець вразив своїм виступом не тільки інших учасників конференції, а ще уми професорів і доцентів Академії.

Євстафій Тетяна, учениця 9 – А класу, представила свою практичну роботу з теми «Ручна ковка». Для Тетяни – це другий виступ, який на відміну від попереднього, став вдалим. Вона всіх присутніх підкорила власноруч виготовленою підставкою під квітковий горщик. За результатами конкурсу її робота здобула 2-е місце.

Юшина Софія, також учениця 9 – А класу, вперше виступала перед такою аудиторією, але не схибила. ЇЇ наукова робота «Методика вимірювання максимальної швидкості рухомих частин молотів» посіла почесне 3-є місце.

Ткачова Карина, учениця 9 – Б класу, дебютувала з роботою «Штучні нейронні мережі. Переваги. Недоліки». До перемоги їй не вистачило 2 балів. Карина отримала сертифікат учасника конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Мітяєва Вікторія, учениця 9 – В класу, виступала на конференції МАНу з доповіддю «Нанотехнології в сучасному машинобудуванні». За її словами, вона дуже хвилювалася, але все пройшло досить непогано, як для першого разу. Вікторія також отримала сертифікат учасника конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Усі наші учні крім дипломів та сертифікатів отримали посвідчення дійсних членів Малої академії наук України з науково-промислового профілю.

Вітаємо наших юних науковців! Успіхів та перемог!

 

2017 - 2018 навчальний рік

 

ХХI регіональна конференція Малої академії наук з науково-промислового профілю відбулася 17 березня 2018 року в аудиторіях Донбаської державної машинобудівної академії. Організаційний комітет конференції очолив творець і натхненник конкурсу, провідний науковець Сергій Вадимович Ковалевський, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології машинобудування ДДМА. Після пленарного засідання молоді науковці розійшлися по секціям. На кафедрі технології машинобудування ДДМА кожного року проводиться робота секції «Машинобудування». Перед початком засідання секції школярів привітали та запросили до участі в «Шкільному технопарку» на базі кафедри технології машинобудування. Доповіді кращих робіт майбутніх вчених були заслухані та відзначені професорсько-викладацьким складом інженерно-технічних кафедр ДДМА. Треба відзначити, що цього року доповіді відрізнялися доволі широкою тематикою, яка враховувала актуальні питання фізики, програмування, роботизації, 3-D моделювання, прикладних та експериментальних технічних вимірювань, штучного інтелекту та інтелектуальних машин, підвищення якості конструкцій та процесів виготовлення деталей машин та заготовок, екології та навіть неймовірним та загадковим властивостям води. Наприклад, роботи Владислава Березина, Дем’яна Грищенко під керівництвом д.т.н., проф. Ковалевського С.В. присвячені дослідам, які пов’язані з питаннями конструювання та експлуатації сучасних інтелектуальних машин. Робота Дмитра Митчіка під керівництвом к.т.н., доцента Чости Н.В. присвячена дослідженню впливу величини зміщення різального інструменту на геометрію зубчастого колеса. Кожна тема викликала активну дискусію всіх присутніх: від школярів та студентів до професорів і доцентів. Це неодноразово підтвердило, що досліди в галузі машинобудування, зокрема прикладної механіки, мають багато актуальних та невирішених питань, які закладають основи майбутнього існування всього людства.
Диплом першого ступеня в секції «Машинобудування» отримав Дмитро Митчік (ЗОШ №1, м. Слов’янськ), Дипломом другого ступеня були нагороджені – Дар’я Ткаченко та Катерина Шевчук (ЗОШ №3, м. Краматорськ). Диплом третього ступеня отримали Дмитро Медик та Едуард Ергерт (ЗОШ №1, м. Слов’янськ). Вітаємо переможців та учасників конференції!

    

 

2017 - 2018 навчальний рік

5 января 2018 года в на кафедре ТМ ДГМА состоялся 21 городской тур защиты научных работ МАН Украины по научно-промышленному профилю. В нем приняли участие 5 учеников нашей школы. Это Грищенко Д., Медик Д., Эргерт Э. (11-А класс), Мытчик Д. и Евстафий Т. (8-А класс). Первое место поделили между собой Медик Д. (тема работы «Современное кузнечное дело: металло-пластическое формоизменение») и Мытчик Д. (тема работы «Влияние смещения режущего интрумента на геометрию зуба»). Эргерт Э. (тема работы «Исследование технологических процессов штамповки сложнопрофильных деталей в закрытых штампах») занял второе место. ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

2016 - 2017 Навчальний рік

5 листопада 2016 року відбулася установча конференція МАН.
21 січня 2017 року в ДДМА відбувся 20 міський тур захисту наукових робіт в МАН України. У ньому взяли участь четверо учнів з нашої школи. Це Медик Д., Грищенко Д., Ергерт Е. (всі 10 кл.) І Сафронов А. (8-А). Медик Д. зайняв 2 місце, а Грищенко Д., Ергерт Е. і Сафронов А. розділили 4 місце.

 

4 березня 2017 пройшла 20 регіональна конференція МАН, в якій взяли участь наші десятикласники Грищенко Д., Медик Д., Ергерт Е. Грищенко Д. зайняв 3 місце, а Медик Д. і Ергерт Е. отримали сертифікати учасників конференції.

2015 -2016 Навчальний рік


10 жовтня 2015 року відбулася чергова установча конференція МАН України з науково-промислового профілю. У ній взяли участь дійсний член МАН України Ричагова Валерія (11-Б) новий склад нашої інтелектуальної команди - МАН слухачі України Грищенко Дем'ян (9-А) і Ергарт Едуард (9-Б).

13 жовтня 2015 року лави МАНівців поповнила Трифонова Любов (11-Б).
30 січня 2016 року у ДДМА відбувся черговий міський тур захисту наукових робіт в МАН України. У ньому взяли участь четверо учнів з нашої школи. Це дійсний член МАН України Ричагова Валерія (11-Б) -ІІ місце, а також слухачі МАН Грищенко Дем'ян (9-А), Ергарт Едуард (9-Б) і Трифонова Любов (11-Б). Всі троє зайняли четверті місця в своїх номінаціях і стали кандидатами в члени МАН України.
17 лютого 2016 року слухачем МАН стала Валерія Єременко з 7-А класу.

close